Administrator sieci i systemów IT

  • Środa Śląska, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.01.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 02.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.

Saatbau Polska Spółka z o.o. w Środzie Śląskiej  jest wiodącą firmą w Polsce w produkcji i sprzedaży nasion roślin rolniczych. Obecnie większościowym udziałowcem spółki jest firma SAATBAU LINZ z Austrii.

Poszukamy kreatywnej osoby, która chce dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy nasiennej ulokowanej na Dolnym Śląsku.

Miejsce pracy: Środa Śląska

Opis stanowiska:

  • nadzoruje prawidłowe funkcjonowanie sieci komputerowej  Saatbau Polska Sp. z o.o. w zakresie sprzętu, akcesoriów i oprogramowania
  • nadzoruje pracę systemu ERP
  • odpowiada za rozwiązywanie problemów informatycznych, bezpośrednio wspiera wprowadzanie nowych oraz rozbudowę programów  komputerowych w spółce
  • odpowiada za ochronę danych informatycznych
  • współpracuje z partnerami spółki w kwestiach informatycznych
  • nadzoruje modernizację układów sterowania liniami i procesami produkcyjnymi i logistycznymi
  • przeprowadza szkolenia pracowników w zakresie obsługi sieci komputerowej i stosowanych programów

Wymagania:

  • wykształcenie - kierunkowe
  • doświadczenia w administracji serwerami opartymi o system Windows Server 2008 i 2012, doświadczenie w pracy z Hyper-V
  • znajomości sprzętu serwerowego Dell
  • znajomości sprzętu sieciowego Dell, Sonicwall, Mikrotik
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz umiejętność tworzenia zapytań T-SQL
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN/WLAN/VPN
  • bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów sprzętowych oraz programowych (system Windows, pakiet Office)
  • umiejętności konfigurowania urządzeń biurowych (drukarki, skanery, MFP)
  • znajomość zasad działania systemów finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych
  • znajomości procesów biznesowych w firmie produkcyjno-handlowej (gospodarka materiałowa, zakupy, sprzedaż, magazyn)
  • język angielski lub  niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z działem informatycznym w Austrii
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywności, kreatywności, bardzo dobrego zarządzania własnym czasem i samodyscypliny w realizacji zadań.
  • Mile widziane:

    1. umiejętność tworzenia raportów w Report Builder
    2. znajomość narzędzi do monitorowania/diagnostyki sieci, backupu danych
    3. znajomość skanerów kodów kreskowych Motorola/Zebra

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + system nagród)
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w największej firmie nasiennej w Polsce
  • stabilne zatrudnienie - po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy…)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Saatbau Polska z siedzibą w Środzie Śląskiej  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.