Oferta pracy

DDI/10/2020
Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres mailowy: [email protected], Prosimy o wpisywanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego. Prosimy także o opatrzenie CV następującą klauzulą: „Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r., wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Geofizykę Toruń S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Chrobrego 50, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji“. Jeśli jednak wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV były wykorzystywane przez Geofizykę Toruń S.A. do kolejnych rekrutacji, prosimy również o zawarcie klauzuli o treści: „Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym CV w bazie rekrutacyjnej Geofizyki Toruń S.A. i na ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przez Geofizykę Toruń S.A. kolejnych rekrutacji”.
Geofizyka Toruń S.A.

Administrator sieci i systemów IT

Geofizyka Toruń S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Bolesława Chrobrego 50

Toruń

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

  • SQL

  • Oracle

  • VoIP

  • Bash

  • Perl

  • MySQL

  • Zabbix

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i utrzymanie sieci teleinformatycznej,

  • zarządzanie oraz konfiguracja urządzeń i systemów sieciowych,

  • dbanie o ciągłość działania usług sieciowych,

  • utrzymanie bezpieczeństwa sieci teleinformatycznej,

  • diagnoza przyczyn incydentów, problemów oraz ich rozwiązywanie,

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji,

  • wdrażanie i utrzymywanie procedur,

  • budowa i obsługa sieci komputerowych w zdalnych lokalizacjach,

  • udział w konsultacjach, projektach i wdrożeniach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne bądź pokrewne,

  • zawansowana wiedza z zakresu:

  • zagadnień sieciowych LAN/WAN/WLAN,

  • konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco (switche, routery),

  • konfiguracji urządzeń Fortinet (UTM, FortiMail, FortiAnalyzer),

  • zagadnień bezpieczeństwa sieci (routery, firewalle, IPS, IDS),

  • znajomości zagadnień sieciowych w oparciu o system Linux,

  • znajomości protokołów IPSec, VPNSSL i zagadnień VPN,

  • umiejętności projektowania infrastruktury sieciowej,

  • diagnozowania i rozwiązania problemów,

  • dobra wiedza z zakresu:

  • obsługi systemów Linux, Windows Server, Windows

  • systemów monitoringu (Zabbix/Nagios/Cacti)

  • podstawowa wiedza z zakresu:

  • obsługi wirtualizacji (VMware),

  • MS Active Directory,

  • kopii zapasowych,

  • bazy danych (MSSQL, MySQL, Oracle),

  • ISO 27001,

  • VoIP (SIP, Asterisk),

  • gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych.

Mile widziane

  • umiejętność programowania: bash, python,

  • ukończony kurs CCNA, CCNA Sec, lub pokrewne

  • znajomość rozwiązań telefonicznych (centrale Alcatel, VoIP – Asterisk).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 16

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • premię miesięczną i kwartalną,

  • nagrodę roczną z okazji Dnia Górnika - Barbórkę,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Górnika,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pakiet świadczeń socjalnych, m. in. kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku, bony podarunkowe,

  • pracowniczy program emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Geofizyka Toruń S.A. jest wiodącą firmą w zakresie usług geofizycznych na potrzeby poszukiwań naftowych, oferującą swoje usługi w kraju i za granicą.

Przewiń do profilu firmy