Oferta pracy

Administrator sieci i systemów IT

Maxcom S.A.O firmie

Maxcom S.A.

Towarowa 23A

Tychy

Firma MaxCom S.A. jeden z liderów rynku sprzętu telekomunikacyjnego i elektroniki użytkowej w Polsce i Europie w związku z dynamicznym rozwojem pilnie poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Utrzymanie i administracja urządzeniami w sieci lokalnej;
  • Utrzymanie i administracja urządzeniami sieciowymi;
  • Konfiguracja urządzeń związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych;
  • Utrzymanie i administracja dostępu do sieci zewnętrznych, w szczególności do Internetu;
  • Zapewnienie zdalnego dostępu do zasobów sieciowych MAXCOM dla pracowników i firm zewnętrznych;
  • Nadzorowanie i administracja serwerami usługowymi DNS, DHCP;
  • Współpraca z innymi biurami oraz firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów i wdrożeń oprogramowania dla spółki.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora sieci komputerowych;
  • Doświadczenie w administrowaniu urządzeniami sieciowymi;
  • Administracja serwerami Windows 10 i Windows 7 – zarządzanie (instalacja, konfiguracja i migracja);
  • Pakiet office (konfiguracja outlook i filtrów);
  • Znajomość Microsoft SQL;
  • Sieci przewodowe i bezprzewodowe (Unifi);
  • Znajomość technologii zapewniania zdalnego dostępu VPN;
  • Znajomość rozwiązań typu Firewall;
  • Znajomość protokołów DNS oraz DHCP;
  • Linux (obsługa serwera poczty elektronicznej);
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Spółce Giełdowej;
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy wysokiej klasy;
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz lekcje języka angielskiego;
  • Benefity takie jak np. karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie grupowe;
  • Możliwość pracy na cały etat oraz na 1/2 etatu;
  • Pracę w pozytywnej atmosferze z wykwalikowanymi współpracownikami;
  • Pyszna kawę i herbatę :).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Maxcom S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez MAXCOM SA w Tychach”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy