Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator sieci i systemów Microsoft

INPROX

umowa o pracę, umowa zlecenie
6 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

INPROX

Narwicka 2

Letnica

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i administracja MS ActiveDirectory

  • zarządzanie środowiskiem Microsoft (DNS, DHCP, GPO, NTP, WSUS itp.)

  • zarządzanie usługami MS Exchange, Office365, Sharepoint, Teams

  • wdrażanie i zarządzanie wirtualizacją (Proxmox/Vmware/Hyper-V)

  • projektowanie, konfiguracja i zarządzanie sieciami komputerowymi

  • wdrażanie i zarządzanie urządzeniami typu Firewall/UTM

  • planowanie i zarządzanie środowiskiem do backupu danych

  • monitorowanie infrastruktury IT

  • tworzenie dokumentacji środowiska IT

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemów i usług Microsoft

  • bardzo dobra znajomość technologii w sieciach LAN/WAN (MikroTik,UBNT,CISCO)

  • znajomość platform wirtualizacyjnych (Proxmox/Vmware/Hyper-V)

  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń UTM/Firewall (Fortigate)

  • doświadczenie w konfigurowaniu backupu (Veeam backup)

  • znajomość narzędzi do monitorowania (Zabbix)

  • podstawowa znajomość systemów Linux

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywny angielski

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Klimatyzowane biuro z pyszną kawą

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Różnorodne środowiska IT

  • Dostęp do wiedzy naszego zespołu

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dostęp do szkoleń

  • Możliwość pracy zdalnej (częściowo)

  • Dostęp do najnowszych technologii oraz narzędzi IT

O nas

Firma Inprox Sp. z o.o. powstała by obalać stereotypy dotyczące usług informatycznych dla firm i procesów biznesowych. Udowadniamy, że obsługa przez wyspecjalizowaną firmę IT to nie koszt, a czysty zysk, że informatyk to nie Pan we flanelowej koszuli, tylko otwarty do rozmowy i współpracy fachowiec, że optymalizacja firmy nie kończy się na wymianie serwera oraz że nie istnieje coś takiego jak „prawie” zadowolony Klient. Jeżeli wyznajesz podobne zasady jak my to zapraszamy do rekrutacji