Oferta pracy

Administrator Sieci i Systemów

e-point SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i administrowanie siecią LAN

  • Zarządzanie dostępem do Internetu, dostępem do sieci wewnętrznej, systemów testowych i produkcyjnych

  • Konfigurowanie stacji roboczych, serwerów, instalacja oprogramowania, nadawanie uprawnień

  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem, systemem operacyjnym, urządzeniami sieciowymi, oprogramowaniem, usługami sieciowymi.

  • Administrowanie serwerami, usługami sieciowymi, urządzeniami sprzętowymi sieciowymi

  • Kontrola bezpieczeństwa sieci lokalnej i stopnia dostępu do zasobów sieciowych

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administratora sieci i systemów

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (elektronika, automatyka)

  • wiedza z zakresu LAN/WAN

  • bardzo dobra znajomość systemów Linux i Windows

  • dobra znajomość zagadnień sieciowych

  • praktyczna wiedza z zakresu administrowania sieciowymi systemami operacyjnymi i administrowania systemami informatycznymi

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • znajomość rozwiązań chmurowych, wirtualizacji, wysokiej dostępności

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów i sieci teleinformatycznych

To oferujemy

  • Wsparcie doświadczonego kierownika zespołu

  • Umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie HR

2

Spotkanie biznesowe

Dołącz do Zespołu LAN e-point SA, złożonego z doświadczonych administratorów, zajmujących się zarządzaniem infrastrukturą sieci i systemów.