Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Sieci IT

Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie serwerami fizycznymi oraz macierzami dyskowymi

  • Zarządzanie serwerami wirtualnymi, tworzenie, konfiguracja

  • Zarządzanie programem do wykonywania i odzyskiwania kopii bezpieczeństwa VEEAM

  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową

  • Administrowanie urządzeniami firewall do zabezpieczenia firmowej sieci

  • Wsparcie informatyczne pracowników wewnętrznych w Centrali oraz w Oddziałach,

  • Przygotowywanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (PC, notebooki, tablety, smartfony, drukarki)

  • Współpraca z dostawcami sprzętu, oprogramowania i usług IT

  • Parametryzacja i konfiguracja systemów biznesowych na podstawie wymagań użytkowników

  • Inicjowanie i udział we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych Spółki,

  • Opracowywanie dokumentacji procesowych oraz procedur IT

Nasze wymagania

  • praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów serwerowych, sprzętowych i programowych,

  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows 2012/2019

  • umiejętność projektowania i tworzenia rozwiązań sieciowych LAN / WAN / WLAN VPN

  • praktyczna umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych, tj. routery, switche, access pointy.

  • znajomość zagadnień z administracji usługą Active Directory

  • umiejętność analizy technicznej polegającej na inwentaryzacji i weryfikacji istniejących rozwiązań sieciowych pod względem ich efektywności i bezpieczeństwa

  • samodzielność i odpowiedzialność w rozwiazywaniu zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z programem Veeam

  • doświadczenie w pracy z urządzeniami sieciowymi CISCO

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (MS Dynamics AX)

  • programowanie aplikacji biznesowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym

  • Prawo jazdy kat. B

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę + premia)

  • niezbędne szkolenia i narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed

  • świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • możliwość dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Jesteśmy profesjonalną firmą Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o zajmującą się prowadzeniem szeroko rozbudowanej oferty dla rolników. Dzięki nabytemu doświadczeniu od 1990 roku naszym priorytetem jest kompleksowe wsparcie rolnictwa, przyczynianie się do rozwoju nowoczesnych agrobiznesów oraz pomoc we wdrażaniu w nich innowacyjnych technologii, a to wszystko przy spełnianiu najwyższych standardów obsługi.

Przewiń do profilu firmy