Logo Pracuj.pl

Administrator Sieci IT

EXATELO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Fortinet, Checkpoint, Palo Alto, Juniper CISCO

  • NAC, deszyfrator SSL/TLS

  • Zabbix

Mile widziane

  • IPS, IDS

  • Ansible

  • Bash/Python

System operacyjny

O projekcie

EXATEL to polski operator telekomunikacyjny i dostawca usług cyberbezpieczeństwa. Zbudowaliśmy drugą co do wielkości sieć światłowodową w Polsce. Rozbudowujemy sieć międzynarodową i wyznaczamy kierunek dla rozwoju projektu #Polskie5G. EXATEL to nie tylko ponad 21 700 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Twój zakres obowiązków

  • Administracja, konfiguracja, utrzymanie ciągłości pracy sieci LAN/WAN, WiFi oraz zdalnego dostępu przez VPN;
  • Diagnozowanie problemów w złożonych środowiskach sieciowych i usuwanie awarii;
  • Dbanie o bezpieczeństwo sieci;
  • Udział w projektach, przygotowanie infrastruktury sieciowej;
  • Współpracę z dostawcami sprzętu oraz oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna wiedza w obszarze zarządzania urządzeniami (firewalle, routery, switche) Fortinet, Checkpoint, Palo Alto, Juniper CISCO;
  • Znajomość mechanizmów oraz systemów ochrony poczty email;
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa sieciowego (NAC, deszyfrator SSL/TLS);
  • Znajomość systemów monitoringu takich jak Zabbix;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację ze wsparciem producenta.

  • Znajomość systemów bezpieczeństwa sieciowego (IPS, IDS);
  • Znajomość narzędzi pozwalających na automatyzację pracy takich jak Ansible;
  • Umiejętność pisania prostych skryptów bash/python;
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

Kilkuosobowy zespół sieciowy

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • firma wspiera projekty open source
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Premie półroczne uzależnione od poziomu realizacji celów;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed w tym pakiet stomatologiczny i swoboda leczenia, karnet sportowy);
  • Benefity socjalne i oferty pracownicze;
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Parking dla pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Wyślij swoje CV

2

Analiza aplikacji

3

Spotkanie rekrutacyjne (HR + przełożony)

4

Oczekuj na feedback

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

1. Przeanalizujemy Twoją aplikację

2. Jeśli Twoje kompetencje wpiszą się w nasze oczekiwania spodziewaj się telefonu od Kingi​​ z zespołu HR

3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę czeka Cię spotkanie online na platformie ZOOM z Kingą oraz przełożonym - Rafałem - Koordynatorem i Kierownikiem Działu Sieci IT i Działu Bezpieczeństwa Defensywnego

4. Informację zwrotną otrzymasz niezależnie od decyzji

Wyślij swoje CV i dołącz do #teamEXATEL 🛰!

EXATEL to polski operator telekomunikacyjny i dostawca usług cyberbezpieczeństwa. Zbudowaliśmy drugą co do wielkości sieć światłowodową w Polsce. Rozbudowujemy sieć międzynarodową i wyznaczamy kierunek dla rozwoju projektu #Polskie5G. EXATEL to nie tylko ponad 21 700 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Administrator Sieci IT, Perkuna 47, Praga-Południe, Warszawa