Oferta pracy

Administrator Sieci

Lidl Polska sp. z o. o.O firmie

  • Jankowice (pow. poznański)

    Jankowice (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Administracja siecią LAN, WAN, WLAN, VPN, VoIP

  • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych

  • Opracowywanie i nadzorowanie projektów

  • Monitorowanie łączy i urządzeń sieciowych

  • Diagnostyka problemów, usuwanie awarii i usterek

  • Współpraca w zespołach międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie informatyczne lub kierunki pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Kilkuletnie doświadczenie jako administrator sieci LAN, WAN

  • Dobra znajomość systemów firewall i VPN

  • Wiedza z zakresu sieci bezprzewodowych i telefonii IP

  • Znajomość technologii Cisco i linii poleceń Cisco IOS (CLI)

  • Umiejętność diagnostyki problemów sieciowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie administrowania systemami Cisco CUCM

  • Znajomość technologii Fortinet i Huawei

  • Umiejętność wykonania i analizy Wifi Site Survey

  • Certyfikaty CISCO na poziomie CCNP

  • Doświadczenie w administrowaniu sieciami dużej skali

  • Umiejętność pisania skryptów (bash, python)

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

Komfortowy dojazd z Poznania S11/DK92:

  • samochód: Poznań/Centrum - Centrala Lidl: ok. 20 minut

  • autobus linia 812 lub 821: Poznań/pętla Ogrody - przystanek Jankowice/Przemysłowa: ok. 40 minut