Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Sieci

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

  • VPN

  • WiFi

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i administrowanie infrastrukturą informatyczną organizacji

  • Rozwiązywanie problemów związanych z eksploatacją systemów informatycznych

  • Monitorowanie i podnoszenie poziomu zabezpieczeń systemów IT

  • Rekomendowanie rozwiązań informatycznych, zarządzanie i administrowanie infrastrukturą informatyczną organizacji

  • Rekomendowanie rozwiązań informatycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne – mile widziana specjalizacja z zakresu sieci teleinformatycznych

  • Posiadanie wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej sieci LAN, WAN, VPN, WiFi

  • Posiadanie umiejętności konfigurowania oraz rozwiązywania problemów urządzeń sieciowych: przełączniki, routery, firewalle

  • Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa sieciowego

  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Dużą swobodę działania

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy