Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator sieci

MULTIPLAY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • Szpitalna 8, Knurów
    Knurów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MULTIPLAY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Szpitalna 8

Knurów

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Do naszego zespołu administratorów szukamy osób, które pomogą nam rozwijać i utrzymywać sieć. Na tę chwilę dźwigamy na barkach całą obsługę sieci, od szkieletu aż po sieć dostępową. Administrujemy serwerami i routerami. Mamy własne usługi chmurowe którą sami zbudowaliśmy i rozwijamy. To nie tylko to! Mamy developerów, którzy tworzą dla nas oprogramowanie i obsługują CRMa. Jesteśmy otwarci na rozwój i propozycje, każdy może wnieść coś od siebie.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i wdrożenia nowych rozwiązań i technologii

  • administracja i konfiguracja urządzeń sieci światłowodowej WAN/LAN/GPON

  • administracja i konfiguracja routerów

  • utrzymanie usług serwerowych koniecznych do prowadzenia działalności

  • utrzymanie sieci – bezpieczeństwo i rozwój

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość TCP/IP

  • praktyczna znajomość systemu Linux (router, firewall,docker)

  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

  • prawo jazdy kat.B

  • umiejętność czytania dokumentacji w jęz. angielskim.

  • Komunikatywność

Mile widziane

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w ISP.

  • znajomość protokołów routingu OSPF i BGP

  • podstawowa znajomość Active Directory

  • umiejętność pisania skryptów (bash,python,php)

  • znajomość ansible-a

  • podstawowa znajomość języka SQL

  • znajomość TR069

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia, jeden z Twoich przyszłych kolegów, pracuje z nami 15 lat

  • wynagrodzenie adekwatne to wiedzy i doświadczenia

  • ścieżka kariery

  • możliwość pracy na UOP lub B2B

  • atmosfera w pracy jest bardzo dobra, bardzo o nią dbamy

  • wyposażona kuchnia z wielkim ekspresem z przepyszną kawą

  • dużą autonomię w wyborze metody podejścia do zagadnienia

  • dostęp do nowoczesnych technologii (hardware i software)

  • pracę w ambitnym zespole

  • preferujemy pracę w biurze od 8-16, ponieważ lepiej nam się w ten sposób współpracuje i rozwija

  • brak obsługi klienta detalicznego – tym zajmuje się inny dział.

  • przewidujemy elastyczne godziny pracy oraz dni zdalne

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, certyfikacje

  • ambitne wyzwania i motywujące cele

  • prywatna opieka medyczna LUXMed

  • dużo miejsc parkingowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Firma Multiplay jest beneficjentem Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na obszarze opolskim oraz operatorem telekomunikacyjnym z ugruntowaną pozycją na rynku, świadczącym dostęp do usług w rejonie woj. śląskiego i opolskiego.

Przewiń do profilu firmy

Opis

Do naszego zespołu administratorów szukamy osób, które pomogą nam rozwijać sieć.

Na tę chwilę dźwigamy na barkach całą obsługę sieci, od szkieletu aż po sieć dostępową.

Administrujemy serwerami i routerami. Mamy własną chmurę, którą sami zbudowaliśmy i rozwijamy.

To nie tylko to! Mamy freaków, którzy tworzą dla nas oprogramowanie i obsługują CRMa.

Jesteśmy otwarci na rozwój i propozycje, każdy może wnieść coś od siebie.