Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator sieci komputerowej

Uniwersytet Warszawski

9 00013 000 brutto / mies.

Krakowskie Przedmieście 26/28

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • OSPF

  • BGP

  • STP

  • WAN

  • LAN

  • WIFI

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezawaryjnego działania sieci komputerowej Uniwersytetu Warszawskiego

  • Udział w planowaniu i wdrożeniach nowych systemów

  • Wsparcie innych zespołów IT w zakresie sieci komputerowych

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku administratora

  • Bardzo dobra znajomość sieci IP i protokołów sieciowych (OSPF, BGP, STP)

  • Doświadczenie w administracji przełącznikami i routerami Juniper i/lub Cisco

  • Doświadczenie w administracji firewallami Juniper i/lub PaloAlto i/lub Cisco

  • Znajomość systemów Linux

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu

  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Biuro w centrum Warszawy, blisko metra (stacja Nowy Świat – Uniwersytet)

  • Praca z nowymi technologiami przy projektach rozwojowych i badawczych

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa techniczna z kierownikiem działu i osobą techniczną

2

Rozmowa dotycząca warunków zatrudnienia

3

Decyzja

Uniwersytet Warszawski największa, najlepsza i jedna z najstarszych szkół wyższych w Polsce, a jednocześnie najdłużej działająca uczelnia w stolicy.

Przewiń do profilu firmy

  • Routery: Juniper MX

  • Przełączniki: Juniper EX2200-EX9200, Cisco Nexus9k

  • Firewalle: PaloAlto, Juniper SRX

  • WiFI: Extreme Networks

  • Wirtualizacja: Hyper-V, VMware, Docker

  • Proxy: F5 LTM, nginx

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz podpisanej informacji dotycząca przetwarzania danych osobowych poprzez przycisk Aplikuj, w tytule wpisując nazwę stanowiska.