Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Administrator sieci komputerowych

NEXET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie architektury sieci światłowodowej zapewniającej szerokie możliwości przyłączenia,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i niezawodnością infrastruktury sieciowej,
  • Rozwiązywanie problemów z działaniem sieci (routery, przełączniki, urządzenia firewall/UTM, Wi-Fi), utrzymanie w ruchu urządzeń sieciowych,
  • Zarządzanie fizycznymi urządzeniami i serwerami sieciowymi,
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów sieciowych i serwerów,
  • Opracowywanie i wdrażanie standardów urządzeń, projektowania i wykorzystania sieci,
  • Wykonywanie i/lub nadzór nad modernizacją lub rozbudową sieci,
  • Wybór, instalacja i utrzymanie narzędzi do zarządzania siecią

Oczekiwania:

  • Znajomość architektury sieci, topologii i urządzeń sieciowych oraz wiedza z zakresu budowy i bezpieczeństwa sieci,
  • Znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa
  • Znajomość sieciowych systemów operacyjnych : Linux i Windows Server,
  • Wiedza w obszarze sieci bezprzewodowych i urządzeń przenośnych,
  • Umiejętność diagnostyki problemów sieciowo-serwerowych,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej z klientem,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • Posiadać chęć pozyskiwania wiedzy w celu sprawnego rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Udział w zajmujących projektach,
  • Pracę z ciekawymi ludźmi w dobrej atmosferze,
  • Nieograniczone możliwości dzielenia się swoimi pomysłami;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Ubezpieczenie pracownicze;
  • Karta multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
z klauzulą "Wyra żam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Nexet."

Ogłoszenie archiwalne