Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Sieci

IMS r&d Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie i opieka nad systemami informatycznymi (80% Linux, 20% Windows)

  • wsparcie użytkowników w zakresie systemów informatycznych

  • udział, organizacja i monitorowanie projektów z zakresu IT

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • nadzór nad bezpieczeństwem systemu IT

  • optymalizacja i zapewnienie sprawności pracy sieci i serwerów

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym lub zbliżonym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux i Windows

  • znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiają czytanie dokumentacji technicznej

  • umiejętność konfigurowania OpenVPN, Iptables, PF, nginx, Apache

  • znajomość relacyjnych baz danych (mySQL, postgres)

  • samodzielność, dokładność, sumienność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • otwartość i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość tworzenia skryptów w bash, perl, pyton

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 1

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stały kontakt z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży IT

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole tworzącym aplikacje

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Kartę MultiSport

  • Wynagrodzenie 4000-7000 w zależności od umowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

IMS r&d Sp. z o.o.

Firma IMS r&d jest częścią grupy IMS S.A. w której pełni funkcję innowacyjnej firmy technologicznej. Firma dostarcza rozwiązania interaktywne dla działów marketingu w centrach handlowych i branży retail. Od ponad 9 lat łączy świat on-line z miejscami sprzedaży projektując, wdrażając i zarządzając systemami Digital Signage oraz aplikacjami interaktywnymi w oparciu o ekrany dotykowe, aplikacje mobilne, systemy multimedialne i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Przewiń do profilu firmy