Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Administrator Sieci

FIBERLINK Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Tadeusza Ważewskiego 17

Swoszowice

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem sieci szkieletowej

  • Obsługa i konfigurowanie systemów monitorowania sieci

  • Konfiguracja/administracja urządzeń sieciowych (Cisco, Huawei, Dasan, DCN, Extreme)

  • Konfiguracja urządzeń bezprzewodowych (Mikrotik, Ubiquiti)

  • Administracja systemami z rodziny LINUX

  • Konfiguracja/administracja protokołami routingu (OSPF, BGP)

  • Konfiguracja/administracja protokołami L2 (STP, ERPS, LACP)

  • Obsługa zestawienie transmisji międzyoperatorskich

  • Obsługa infolinii Klientów biznesowych SLA

  • Administracja siecią IPTV (multicast)

  • Obsługa obcych operatorów na istniejącej strukturze (rBSA)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (informatyka, elektronika o profilu telekomunikacyjnym lub podobne)

  • Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych oraz protokołu TCP/ IP

  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux

  • Znajomość dynamicznych protokołów routingu

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z obcojęzycznej dokumentacji technicznej

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność organizacji pracy oraz działania w warunkach stresowych

  • Chęć do podejmowania nowych wyzwań

To oferujemy

  • Niezbędny sprzęt do pracy

  • Benefity

  • Szkolenia produktowe

  • Umowę o prace lub B2B

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy jedną z największych firm telekomunikacyjnych w województwie małopolskim dostarczającą swoje usługi do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych, a dzięki realizacji aktualnych projektów staniemy się wiodącym operatorem oferującym usługi w najnowocześniejszej technologii światłowodowej, dlatego…

…szukamy najlepszych!

Wiemy, że pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam by właśnie takie osoby tworzyły nasz zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy