Administrator Sieci LAN/WAN

Polkomtel Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja infrastrukturą sieciową.

  • Wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z infrastrukturą sieciową.

  • Wdrażanie nowych technologii - instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych.

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z siecią.

  • Tworzenie i utrzymanie niezbędnej dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka lub telekomunikacja).

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Praktyczne doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą sieciową LAN/WAN, WLAN – wiedza min. na poziomie CCNA.

  • Znajomość rozwiązań VPN.

  • Znajomość protokołu BGP, OSPF, IPSec, SSL VPN, Radius, 802.1X.

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci.

  • Doświadczenie w administrowaniu urządzeniami sieciowymi Cisco (switch-e, router-y, firewall-e). Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu urządzeniami sieciowymi Juniper, Paloalto, Load Balancery F5.

  • Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem serwerowni.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie rozmów technicznych i czytanie dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pikniki rodzinne