Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator sieci

3e Software HouseO firmie

10 00014 000 netto (+ VAT) / mies.

3e Software House

Gdańska 54

Łódź

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie bazami danych oraz serwerami klasy Linux/Windows.
Ponadto będzie odpowiedzialna za konfigurację i zarządzanie infrastrukturą wirtualną, na której hostowane są aplikacje webowe, wspierające procesy biznesowe naszych klientów.
Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania, dlatego obowiązki administracyjne dotyczyć będą również środowisk testów automatycznych i ciągłej integracji. Oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.
Administrator sieciNumer ref.: Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie bazami danych
  • strojenie, konfiguracja oraz parametryzacja baz danych
  • tworzenie procedur backupu oraz odtworzenia dla podległych systemów
  • konfiguracja, parametryzacja oraz zarządzanie serwerami
  • konfiguracja, parametryzacja oraz zarządzanie sieciami i urządzeniami infrastruktury sieciowej
  • monitorowanie, reagowanie na incydenty, dbanie o ciągłość działania infrastruktury i systemów informatycznych
  • aktualizacje systemów podnoszące bezpieczeństwo
  • rozwiązywanie problemów i wsparcie działu developerskiego

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu infrastruktura serwerową
  • znajomość systemów operacyjnych klasy Linux
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • j. angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane (lecz nie wymagane):

  • znajomość systemów Windows Serwer
  • znajomość SQL/PLSQL
  • praktyczna znajomość usług: Apache/Nginix, SNMPD, Nagios, Cacti, Rundeck, OSSEC, MySQL/MariaDB, PostgreSQL
  • znajomość zagadnień sieciowych (routing, nat, firewall, vpn)

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Pracę na pełen etat na miejscu w jednym z biur w Warszawie lub Łodzi:
    • Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont
    • Łódź, ul.Gdańska / Zielona
  • również w formie częściowej pracy zdalnej
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • regularne dostawy świeżych owoców
  • a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

Prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.j. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.j. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami na adres e-mail podany na stronihttps://www.3e.pl/pl/kontakt.html

Ogłoszenie archiwalne