Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Sieci

FNK IT Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca zdalna na środowiskach zbudowanych w oparciu o zasoby zlokalizowane w ośrodkach przetwarzania danych

  • Praca na środowiskach udostępniającym wysokodostępne systemy

  • Utrzymanie ciągłości pracy elementów infrastruktury teleinformatycznej (przełączniki LAN, routery, zapory ogniowe (UTM, WAF)

  • Utrzymanie ciągłości pracy równoważników obciążenia

  • Usuwanie awarii i incydentów w infrastrukturze teleinformatycznej

  • Rekonfiguracja i optymalizacja usług sieciowych

  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

  • Planowanie rozwoju infrastruktury sieciowej

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień technologii sieci komputerowych (w szczególności protokołów sieciowych rodziny IP)

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi (LAN, WAN, bezpieczeństwo sieciowe)

  • Samodzielna konfiguracja oraz obsługa środowisk infrastruktury sieciowej oraz rozwiązań klasy Firewall / UTM

  • Mie widziane posiadanie certyfikatu CCNA (Cisco Certified Network Associate) lub równoważnego

  • Mile widziane posiadanie doświadczenia z rozwiązaniami Fortigate, F5 Networks, Cisco

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych i podnoszonych kwalifikacji oraz zaangażowania

  • Wsparcie zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą

  • Szkolenie wstępne

  • Zielone światło na realizację Twoich pomysłów i realny wpływ na rozwój

  • Pracę opartą na wzajemnym zaufaniu

  • Pracę w dużych projektach z ciekawymi wyzwaniami, które sam(a) będziesz współtworzyć

O nas

Misją przewodnią naszej firmy jest świadczenie profesjonalnego wsparcia w osiąganiu korzyści biznesowych naszych partnerów. Zespół FNK charakteryzuje się szerokim spektrum kompetencji, elastycznością i doświadczeniem. Kładziemy nacisk na stały rozwój potwierdzony specjalistycznymi certyfikatami.

Realizujemy wszystkie etapy życia rozwiązania.

Od koncepcji i projektowania, przez wdrożenie do utrzymania. Zapewniamy również usługi konsultingowe, zarówno w zakresie praktyki projektowej, jak i wiedzy inżynierskiej.