Logo Pracuj.pl

Administrator Sieci

Euvic ITO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WLAN

  • WAN

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie infrastrukturą sieciową
  • Udział we wdrażaniu nowych systemów
  • Uczestnictwo w pracach zespołu przy zarządzaniu problemami

Nasze wymagania

  • Ukończone studnia na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Znajomość technologii sieciowych LAN, WLAN i WAN
  • Znajomość i doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych (Fortigate, Cisco Switches, Cisco WLC)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Certyfikacja Fortinet, Cisco
  • Znajomość Juniper SRX i EX
  • Znajomość technologii VoIP

To oferujemy

  • możliwość częściowej pracy zdalnej, elastyczny czas pracy
  • pracę w ciekawych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
  • możliwość wybrania sobie najbardziej interesującego projektu, jego okresu realizacji i miejsca pracy
  • profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
  • możliwość zdobycia certyfikatów
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny czy firmowy sportowy kabriolet)
  • dla zainteresowanych możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl

Administrator Sieci, śląskie