Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Sieci

  • Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od prawie 30 lat dostarczamy oprogramowanie dla firm ubezpieczeniowych (zarówno polskich jak i zagranicznych), dla których tworzymy aplikacje desktopowe, webowe oraz mobilne. Nasze systemy są wielomodułowe i kompleksowe – opracowujemy rozwiązania z zakresu GUI, backendu, middleware oraz business inetlligence, wykorzystując mocno rozbudowane bazy danych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dzięki czemu od lat utrzymujemy pozycję lidera wśród dostawców IT dla ubezpieczeń.

    Dołącz do nas!

    Lokalizacja: Sopot

    Twoje zadania będą polegały na:

    • Administrowaniu i utrzymaniu istniejących sieci;
    • Zdalnym i lokalnym rozwiązywaniu problemów transmisyjnych w sieci;
    • Zapewnieniu bezpieczeństwa sieci;
    • Monitoringu infrastruktury sieciowej;
    • Rozwiązywaniu problemów;
    • Tworzeniu dokumentacji technicznej;
    • Prowadzeniu konsultacji dotyczących rozwiązań sieciowych;
    • Wdrażaniu rozwiązań.
    Czego oczekujemy?
    • Znajomości protokołów sieciowych dla modelów OSI, TCP/IP;
    • Znajomości zagadnień i problemów w warstwach: W1-connecting, W2 - switching, W3 - routing;
    • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci teleinformatycznych;
    • Doświadczenia w pracy z urządzeniami sieciowymi Cisco (ISR, Catalyst, Nexus, ASA), Check Point, Palo Alto;
    • Znajomości aplikacji monitorujących dostępność urządzeń sieciowych (Nagios, Zabbix);
    • Znajomości systemów Linux, Windows z punktu widzenia zagadnień sieciowych.

    Mile widziana:

    • Dnajomość rozwiązań firmy F5 Networks (LTM, ASM, APM), Juniper (EX, SRX);
    • Znajomość zagadnień związanych z transmisją bezprzewodową (Cisco WLC, Aironet).

    Jakich doświadczeń wymagamy?

    • Co najmniej dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Dobra znajomość języka angielskiego (B1 +).
    Idealnie pasujesz do naszego zespołu jeśli:
    • Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracować w zespole;
    • Chcesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe;
    • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań to Twoje hasło przewodnie;
    • Sprawnie organizujesz sobie pracę;
    • A innowacyjność i kreatywność to Twoje drugie imię.

    Na co możesz liczyć?

    CZAS. Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.

    ROZWÓJ.
    Jest ważny również dla nas. Umożliwiamy dostęp do Pluralsight i CodeSchool. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.

    SPORT. Uwielbiamy. Prowadzimy 8 sekcji sportowych m.in.: piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy. Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

    RODZINA.
    Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.

    EKIPA.
    Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.

    OPIEKA.
    Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie.