Logo Pracuj.pl

Administrator sieci telekomunikacyjnych

NEXET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

6 000–10 000
brutto / mies.
  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury sieci światłowodowej zapewniającej szerokie możliwości przyłączenia,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i niezawodnością infrastruktury sieciowej,
  • Rozwiązywanie problemów z działaniem sieci (routery, przełączniki, urządzenia firewall/UTM, Wi-Fi), utrzymanie w ruchu urządzeń sieciowych,
  • Zarządzanie fizycznymi urządzeniami i serwerami sieciowymi,
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów sieciowych i serwerów,
  • Opracowywanie i wdrażanie standardów urządzeń, projektowania i wykorzystania sieci,
  • Wykonywanie i/lub nadzór nad modernizacją lub rozbudową sieci,
  • Wybór, instalacja i utrzymanie narzędzi do zarządzania siecią

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość architektury sieci, topologii i urządzeń sieciowych oraz wiedza z zakresu budowy i bezpieczeństwa sieci,
  • Szeroka znajomość zagadnień z obszaru cyberbezpieczeństwa
  • Znajomość sieciowych systemów operacyjnych : Linux i Windows Server,
  • Wiedza w obszarze sieci bezprzewodowych i urządzeń przenośnych,
  • Umiejętność diagnostyki problemów sieciowo-serwerowych,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej z klientem,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • Posiadać chęć pozyskiwania wiedzy w celu sprawnego rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Udział w innowacyjnych projektach,
  • Pracę z ciekawymi ludźmi w bardzo dobrej atmosferze,
  • Nieograniczone możliwości dzielenia się swoimi pomysłami;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Ubezpieczenie pracownicze;
  • Karta multisport.

Administrator sieci telekomunikacyjnych, Rzeszów