Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Administrator sieci telekomunikacyjnych

NEXET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury sieci światłowodowej zapewniającej szerokie możliwości przyłączenia,

  • Zarządzanie bezpieczeństwem i niezawodnością infrastruktury sieciowej,

  • Rozwiązywanie problemów z działaniem sieci (routery, przełączniki, urządzenia firewall/UTM, Wi-Fi), utrzymanie w ruchu urządzeń sieciowych,

  • Zarządzanie fizycznymi urządzeniami i serwerami sieciowymi,

  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów sieciowych i serwerów,

  • Opracowywanie i wdrażanie standardów urządzeń, projektowania i wykorzystania sieci,

  • Wykonywanie i/lub nadzór nad modernizacją lub rozbudową sieci,

  • Wybór, instalacja i utrzymanie narzędzi do zarządzania siecią

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość architektury sieci, topologii i urządzeń sieciowych oraz wiedza z zakresu budowy i bezpieczeństwa sieci,

  • Szeroka znajomość zagadnień z obszaru cyberbezpieczeństwa

  • Znajomość sieciowych systemów operacyjnych : Linux i Windows Server,

  • Wiedza w obszarze sieci bezprzewodowych i urządzeń przenośnych,

  • Umiejętność diagnostyki problemów sieciowo-serwerowych,

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej z klientem,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,

  • Posiadać chęć pozyskiwania wiedzy w celu sprawnego rozwiązywania problemów,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej,

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Udział w innowacyjnych projektach,

  • Pracę z ciekawymi ludźmi w bardzo dobrej atmosferze,

  • Nieograniczone możliwości dzielenia się swoimi pomysłami;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Ubezpieczenie pracownicze;

  • Karta multisport.