Oferta pracy

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Włocławska 167

Rudak

Toruń

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

  • BGP

  • Cisco

  • CCNA

Mile widziane

  • Python

  • Ansible

  • Jira

  • Fortinet

  • Mikrotik

  • Vmware NSX

  • Confluence

  • CCNA Security

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w administracji wszystkimi warstwami sieci

  • Wsparcie w administracji sprzętem sieciowym oraz urządzeniami wspomagającymi ich pracę

  • Monitorowanie systemów sieciowych pod kątem prawidłowości ich funkcjonowania

  • Monitorowanie wydajności sieci, pojemności oraz poziomu wykorzystania zasobów sieciowych

  • Analiza incydentów i problemów oraz usuwanie ich usuwanie

  • Sprzętowa i programowa rozbudowa sieci

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i łatwość poruszania się w sieci obsługującej co najmniej 100 hostów

  • Doświadczenie i łatwość poruszania się w warstwach sieciowych modelu OSI

  • Praktyczna znajomość stosu TCP/IP

  • Praktyczna znajomość pojęć L2 (ARP, STP, VLAN)

  • Praktyczna znajomość protokołów DNS, DHCP, NTP

  • Praktyczna umiejętność przeliczania sieci IPv4

  • Praktyczna umiejętność konfiguracji urządzeń Cisco

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wiedza na poziomie CCNA

  • Umiejętność konfiguracji rozwiązań Fortinet, Mikrotik

  • Umiejętności z zakresu automatyzacji przy pomocy Python i/lub Ansible

  • Certyfikaty Cisco CCNA/ CCNA Security

Podział czasu pracy
50%

Utrzymanie infrastruktury sieciowej

25%

Rozbudowa infrastruktury sieciowej

25%

Realizacja zleceń klientów z zakr. infr. sieciowej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • kanban

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Oprócz standardów, takich jak pakiet medyczny, dodatek do wakacji, biblioteka firmowa czy elastyczne godziny pracy, to co nas naprawdę wyróżnia to:

  • Zaufanie do ludzi

  • Gwarancja bezustannego rozwoju zawodowego

  • Realny wpływ na projekty i nasze usługi

  • Dostęp do najnowszych technologii IT

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nierobienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja wstępna

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Test wiedzy

W Exea Data Center wspieramy firmy na drodze cyfrowej transformacji i ich przejściu do chmury. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania chmurowe m.in. w oparciu o technologie VMware, Azure czy Veeam oraz infrastrukturę własnego nowoczesnego centrum przetwarzania danych. Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych i zaangażowanych pasjonatów nowych technologii. Wzajemne zaufanie oraz swobodna i kreatywna atmosfera sprawiają, że każdy z nas może czuć się w pracy jak u siebie.

Stawiamy na bezustanny rozwój każdego z nas i ciągle podnosimy swoje kompetencje. Dzięki temu wraz z rozwojem Exea Data Center, każdy z nas ma szansę na łatwy rozwój swojej kariery.

Dołącz do zespołu. Pracuj z najlepszymi inżynierami. Ucz się i rozwiń swoją karierę.

Przewiń do profilu firmy