Oferta pracy

Administrator Sieci

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

19 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • zarządzanie i konfiguracja systemów zabezpieczeń Fortinet,
  • monitorowanie, reagowanie na incydenty, dbanie o ciągłość działania infrastruktury sieciowej,
  • zarządzanie środowiskiem wirtualnym VMware vSphere,
  • zarządzanie serwerami, przełącznikami i kontrolerami bezprzewodowymi,
  • utrzymywanie sprawnej i stabilnej pracy sieci bezprzewodowej i przewodowej,
  • zarządzanie i konfiguracja połączeń VPN,
  • analiza logów działania aplikacji i serwerów - wskazywanie problemów i sposobów ich rozwiązywania,
  • obsługa serwerów pracujących w środowisku Linux,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami,
  • zarządzenie systemem zgłoszeń GLPI.

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • umiejętność konfiguracji i instalacji rozwiązań: Fortinet, Cisco, Dell,
  • biegła znajomość protokołów oraz sieci komputerowych: TCP/IP, LAN/WAN/WLAN/VPN,
  • doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów sieciowych z zakresu sieci LAN,WAN oraz firewall,
  • znajomość technologii Microsoft: SQL Server, Hyper-V, IIS, Exchange Server, Microsoft Windows Server – AD, DNS, WSUS, DFS, RDP,
  • znajomość systemów Linux (Debian/Ubuntu),
  • umiejętność konfiguracji DNS, DHCP, SMTP oraz IPSEC/OpenVPN,
  • doświadczenie w konfiguracji VMware vSphere,
  • znajomość Microsoft Office 365,
  • umiejętność kontroli i analizy ruchu sieciowego,
  • znajomość systemów do wykonywania i zarządzania kopiami bezpieczeństwa,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • komunikatywność,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie u jednego z liderów wśród sieci laboratoriów diagnostycznych w kraju,
  • pracę w dynamicznej organizacji i stale rozwijającym się środowisku,
  • możliwość kreowania nowych rozwiązań i organizowania współpracy podległego zespołu w sposób usprawniający funkcjonowanie obszaru IT w organizacji,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy