Administrator Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest LOTTOMERKURY Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Inspektor ochrony danych W sprawach dotyczących danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
LOTTOMERKURY Sp. z o.o.

Administrator Sieci

LOTTOMERKURY Sp. z o.o.O firmie

  • Kijowska 1, Warszawa, Grochowska 278, Warszawa

  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Security

  • Wireless

  • CISCO

  • VoIP

  • FortiGate

  • IPsec

  • OSPF

  • TCP/IP

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i bieżące utrzymanie infrastruktury sieciowej opartej na rozwiązaniach wiodących producentów.

  • Analiza istniejącej konfiguracji i połączeń sieciowych w celu ich optymalizacji.

  • Identyfikacja zagrożeń występujących w infrastrukturze sieciowej.

  • Zapewnienie ciągłości, stabilności i wymaganej wydajności pracy urządzeń sieciowych.

  • Aktualizacje oprogramowania.

  • Utrzymywanie dokumentacji.

  • Udział w planowaniu architektury systemów w zakresie technologii sieciowych.

  • Wsparcie projektów technologicznych i biznesowych w zakresie usług sieciowych.

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań automatyzujących codzienne zadania.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie administrowania urządzeniami LAN/WAN/Security/Wireless wiodących producentów.

  • Wiedza z zakresu: CCNA/CCNP, bezpieczeństwa sieci komputerowych.

  • Znajomość sieci bezprzewodowych oraz Telefonii VoIP.

  • Praktyczna znajomość implementacji protokołów routingu (BGP, OSPF).

  • Znajomość usług sieciowych (DNS, DHCP, NTP, SNMP) oraz technologii IPSec, SSL VPN.

  • Zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane

  • Certyfikacja CCNA, CCNP (lub podobne).

  • Znajomość popularnych dystrybucji Linux na poziomie administracji systemem.

  • Znajomość skryptowych systemów automatyzacji sieci.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju.

  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Lottomerkury Sp. z o.o. jest spółką skarbu Państwa należącą do Grupy Kapitałowej Totalizatora Sportowego. Działamy na rynku od 19 lat. Jesteśmy bardzo stabilnym i odpowiedzialnym pracodawcą, a w codziennej pracy łączymy przedsiębiorczość, ambicję i pasję do działania. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, kierując się uczciwością we wszystkim co robimy.

Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć bardzo dużo.

Przewiń do profilu firmy