Oferta pracy

Administrator sieci

OEX E-BusinessO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WLAN

  • HP

  • CISCO

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawnością działania sieci komputerowej

  • wprowadzanie zmian w topologii i infrastrukturze sieciowej

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieciowych

  • zarzadzanie urządzeniami sieciowymi

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • realizowanie zgłoszeń serwisowych

Nasze wymagania

  • biegła znajomość protokołu IPv4 w warstwie L2, L3

  • biegła znajomość protokołów Vlan, IPsec

  • znajomość konfiguracji dowolnego UTM

  • znajomość konfiguracji przełączników sieciowych HP, Cisco

Mile widziane

  • znajomość UTM Fortigate

  • wiedza z zakresu administracji i utrzymania systemów GNU/Linux

  • znajomość systemów monitorujących Zabbix lub podobnych

  • znajomość protokołów routingu dynamicznego

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży e-commerce

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • rozwój pod okiem doświadczonych specjalistów

  • przyjazną atmosferę pracy

  • dostęp do benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

OEX E-Business

Zajmujemy się kompleksową obsługą logistyczną sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS, a także organizacją transportu na rynku krajowym i międzynarodowym. Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie wzrostu biznesu klientów. Zastosowanie zaawansowanych technologii gwarantuje naszym klientom skrócenie czasu realizacji poszczególnych procesów i niezbędną precyzję.

Przewiń do profilu firmy