Oferta pracy

Administrator Sieci

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ISO/OSI

  • protokoły TCP/IP

  • STP, domeny rozgłoszeniowe i kolizyjne, VLAN

  • LAN, WAN

  • DNS, WWW, FTP, SMTP

  • Linux

  • VPN (np. IPSec)

  • Routing dynamiczny (OSPF, BGP)

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca administracja siecią teleinformatyczną należącą do WP

  • Monitoring stanu i wydajności sieci teleinformatycznej

  • Podejmowanie reakcji serwisowych na wykryte nieprawidłowości w sieci

  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji użytkowanego sprzętu teleinformatycznego

  • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania

  • Utrzymanie i rozwój infrastruktury sieciowej

  • Testy i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość modelu ISO/OSI

  • Dobra znajomość funkcjonowania sieci opartych o protokoły TCP/IP

  • Dobra znajomość switchingu (STP, domeny rozgłoszeniowe i kolizyjne, VLAN)

  • Dobra znajomość mechanizmów statycznego i dynamicznego routingu (OSPF, BGP)

  • Dobra znajomość narzędzi i umiejętności z zakresu diagnostyki problemów sieciowych

  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu sieciami LAN, WAN

  • Dobra znajomość zagadnień dotyczących działania usług internetowych transportowanych w sieciach teleinformatycznych (np. DNS, WWW, FTP, SMTP)

  • Znajomość systemów Linux

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiających czytanie dokumentacji technicznej

Podział czasu pracy
40%

Maintenance

10%

Documentation

10%

Meetings

20%

Client support

20%

Network Development

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • kanban

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Wirtualna Polska - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Przewiń do profilu firmy