Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator sieci

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

Marszałkowska 78/80

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie infrastrukturą sieciową opartą o urządzenia Cisco/HP/Checkpoint w konfiguracji wysokiej dostępności

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu systemów sieciowych

  • monitorowanie, optymalizacja pracy i rozbudowa sieci teleinformatycznej

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu zgodnym ze stanowiskiem

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na sprawne posługiwanie się dokumentacją oraz na kontakty z dostawcami oraz działami supportowymi

  • doświadczenie z zakresu: routing, switching, bezpieczeństwo sieci

  • znajomość narzędzi do automatyzacji (np. Ansible/Python)

  • samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność

  • doświadczenie w administrowaniu systemami Linux/Windows

To oferujemy

  • Standardowy pakiet jak w każdej ofercie.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • spotkania integracyjne

    • firmowa biblioteka

    • kawa / herbata

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • doskonała lokalizacja biura