Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Sieci

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&T Poland jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

     Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: IT/AS/ 904999/04/18

    Zakres zadań:

    • Administrowanie systemami oraz urządzeniami sieciowymi LAN, WAN, SAN.
    • Administrowanie Windows Server w zakresie sieci oraz AD.
    • Administrowanie systemami kopii zapasowych.
    • Administrowanie systemami monitoringu IT.
    • Administrowanie systemami obsługi maszyn wirtualnych.
    • Udział w projektach infrastrukturalnych, implementacja nowych urządzeń sieciowych.
    • Konfiguracja infrastruktury oraz usług sieciowych.
    • Wdrażanie i stabilizacja nowych wersji systemów i aplikacji.
    • Weryfikacja, rozwój i nadzór nad przestrzeganiem polityki bezpieczeństwa.
    • Obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem sieci (na II linii wsparcia).

    Nasze oczekiwania:

    • Potwierdzone doświadczenie na stanowisku Administratora Sieci lub pokrewnym (minimum 1 rok).
    • Bardzo dobra znajomość systemów z rodziny Windows Server.
    • Bardzo dobre umiejętności zarządzania i konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco.
    • Bardzo dobra znajomość konfiguracji oraz administracji usług MS: AD, DFS, DHCP, DNS, IIS, VPN.
    • Bardzo dobre zrozumienie TCP/IP oraz IPSec.
    • Dobra znajomość systemów serwerowych Linux.
    • Potwierdzona wiedza i doświadczenie z zakresu sieci na poziomie adekwatnym do CCNA Routing and Switching.
    • Znajomość VMware vSphere na poziomie administracyjnym.
    • Znajomość oprogramowania z rodziny Veeam na poziomie administracyjnym.
    • Znajomość SharePoint na poziomie administracyjnym.
    • Podstawowa znajomość systemu monitorującego Nagios.
    • Podstawowa znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego.
    • Podstawowa znajomość systemów Cisco VOIP.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość CUCM i UCCX.
    • Znajomość rozwiązań FC, SAN.
    • Certyfikaty Cisco potwierdzające kwalifikacje (CCNP R&S, CCIE i inne).
    • Certyfikaty Microsoft potwierdzające kwalifikacje.

    Oferujemy:

    • Możliwość wyboru rodzaju umowy w zależności od własnych preferencji: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B.
    • Realną pracę z najnowszymi technologiami.
    • Wsparcie w rozwoju zawodowym, w tym szkolenia zewnętrzne oraz możliwość zdobycia certyfikatów między innymi Microsoft i Cisco.
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i zgranym zespole.
    • Dofinansowanie pakietu sportowego.
    • Przejrzyste zasady współpracy i realną możliwość rozwoju kariery.
    • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach długotrwałej współpracy.
    • Szansę na pracę z wyjątkowymi ekspertami przy bardzo ciekawych i nietuzinkowych projektach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: IT/AS/ 904999/04/18

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".