Administrator sieci

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atende Software Sp. z o.o. jest spółką z grupy kapitałowej Atende S.A., odpowiedzialną za tworzenie i rozwój oprogramowania przeznaczonego dla rynku multimedialnego, telekomunikacyjnego i sektora energetyki. W związku z powstaniem wakatu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe

    Opis stanowiska:

    W Atende Software rozwijamy największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej - redGalaxy. Z redGalaxy korzystają największe i najpopularniejsze w Polsce telewizje internetowe, takie jak player.pl, czy playnow.pl. Miliony użytkowników tych portali, dzięki naszej technologii, każdego dnia może cieszyć się dostępem do ulubionych treści wideo. Stworzone przez nas aplikacje mobilne od wielu miesięcy utrzymują się na czołowych miejscach popularności, zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple Appstore.

    Twoim zadaniem będzie bieżące utrzymanie i rozwój infrastruktury sieciowej wykorzystywanej przez platformę redGalaxy, a w szczególności - redGalaxy CDN, który jest największym w kraju systemem klasy CDN, generującym ruch na poziomie 400 Gbps. Utrzymujemy własną, rozległą sieć zrealizowaną w technologii 100GE w oparciu o sprzęt Arista. Jesteśmy obecni w wielu publicznych punktach wymiany ruchu, a także utrzymujemy dziesiątki sesji peeringowych z największymi ISP.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość protokołu IPv4 i IPv6,
    • bardzo dobra znajomość protokołu BGP i aspektów związanych z sieciami rozległymi i Data Center (peering, tranzyt IP, cross-connect itd.),
    • doświadczenie w utrzymaniu i monitoringu sieci ISP/NSP,
    • podstawowa umiejętność pracy na systemach Linux/Unix,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • chęć nauki i rozwoju osobistego.

    Mile widziane:

    • znajomość urządzeń sieciowych Arista,
    • doświadczenie z dystrybucją i obsługą strumieni multicast,
    • umiejętność tworzenia skryptów w wybranym języku programowania,
    • znajomość zagadnień związanych z automatyzacją konfiguracji urządzeń sieciowych.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia,
    • pracę pełną wyzwań technicznych,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
    • elastyczne godziny pracy,
    • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową i zajęcia z języka angielskiego,
    • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i doświadczonym zespole.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych".