Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator sklepu internetowego

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Innowacja, doradztwo i rozwój to nasza pasja. Starając się utrzymywać pozycję lidera na polskim rynku w obszarze produkcji oraz sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego i diagnostycznego, uzupełniamy nasz zespół sprzedażowy. Jeżeli chcesz brać udział w naszym dalszym rozwoju sił sprzedażowych i wnieść swoją wiedzę i doświadczenie, zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice
    Nr Referencyjny: SI/2018

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku administratora sklepów internetowego będzie odpowiedzialna za jego sprawne funkcjonowanie poprzez:

    • Administrowanie sklepu internetowego,
    • marketing internetowy,
    • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
    • opieka nad sprawną realizacją zamówień,
    • aktualizacja treści na stronie sklepu internetowego,
    • przygotowywanie opisów produktów,
    • aktywność na formach tematycznych i firmowym fanpage’u,
    • wprowadza nowe produkty do sklepów (opisy i zdjęcia),
    • prowadzenie rozliczeń oraz przygotowywanie dokumentów dla działu księgowości

    Wymagania:

    • udokumentowane doświadczenie w obszarze e-commerce i marketingu internetowego oraz w przeprowadzaniu aukcji internetowych,
    • niezbędne na tym stanowisku jest korzystanie z systemu MS Office (zwłaszcza Excel),
    • mile widzialna jest również umiejętność obsługi programów graficznych (Corel, Photoshop) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • umiejętności pracy w zespole i współpracy,
    • komunikatywności,
    • kultury osobistej, taktu i cierpliwości,
    • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym 7.30-15.30,
    • dostęp do strefy treningu, spa,
    • duże zniżki na usługi i zabiegi fizjoterapeutyczne,
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.