Ta oferta pracy jest nieaktualna od 212 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator sklepu internetowego

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.P.H.U. MAGNAT Michał Suder

    Miejsce pracy: Skawina
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełna obsługę sklepu internetowego allegro min. wystawianie aukcji internetowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole,
    • znajomości obsługi komputera,
    • kreatywności,
    • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy,

    Oferujemy:

    • elastyczne godziny pracy,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość awansu,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
    • praca w zgranym zespole oraz miła atmosfera pracy,
    • wynagrodzenie 2500 - 3000 złotych

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.