Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Sprzedaży

Auto Frelik Anna Frelik Spółka KomandytowaO firmie

  • Nowotoruńska 27, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

Nowotoruńska 27

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie dokumentów finansowych związanych ze sprzedażą pojazdów,

  • Weryfikacja dokumentacji sprzedażowej,

  • Kontrola procesu sprzedaży,

  • Bieżąca weryfikacja należności,

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby przełożonych,

  • Kontakt z klientami w zakresie administracyjnym,

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami w Firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej,

  • Znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista,

  • Umiejętności kreatywnego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • Uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych.

Auto Frelik to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów jak i partnerów biznesowych. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy