Logo Pracuj.pl

Administrator Sprzedaży

Komatsu Poland Sp. z o.o.O firmie

Komatsu Poland Sp. z o.o.

Aleja Katowicka 113c

Kajetany (pow. pruszkowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży maszyn budowlanych w zakresie prac administracyjnych m.in.:
  • Weryfikacja realizacji warunków transakcji zakupu, sprzedaży i wynajmu maszyn,
  • Nadzór nad dokumentacją, przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących m.in. sprzedaży maszyn, udziałów w rynku,
  • Wystawianie faktur
  • Proaktywna współpraca z działem handlowym, serwisem oraz księgowością
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki Komatsu, Terex-Finlay oraz Sennebogen na rynku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w dziale administracji sprzedaży / sales support
  • Dobra organizacja pracy
  • Chęć rozwoju zawodowego, ciekawość nowych zadań
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (głównie mailową)
  • Znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • system premiowy powiązany z Twoimi zadaniami
  • szkolenia rozwijające wiedzę i posiadane kompetencje
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer)
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • kartę Multisport
  • pakiet socjalny
  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikuj.

W tytule maila proszę podać nr referencyjny.

Komatsu Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca w branży maszyn wykorzystywanych w budownictwie, górnictwie odkrywkowym i przemyśle. Jesteśmy dystrybutorem czołowych marek maszyn budowlanych Komatsu, Terex Finlay i Sennebogen

Aktualne oferty pracodawcy
nr referencyjny: ASK

Administrator Sprzedaży, Aleja Katowicka 113c, Kajetany (pow. pruszkowski)