Administrator Sprzedaży

Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o. Sp.K.

Ostrowska 330

Poznań

BMW Olszowiec, dealer z 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, posiadający w portfolio produkty BMW, BMW M, BMW i, BMW Luxury, poszukuje Administratora Sprzedaży

Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową do podejmowania wyzwań oraz cechuje Cię wewnętrzna motywacja do osiągania wspólnie wyznaczanych celów, złóż aplikację i zacznij czerpać radość z pracy oraz Radość z jazdy.

Opis stanowiska

  • nadzór nad formalną stroną sprzedaży (kompletność i poprawność dokumentów)
  • prowadzenie rozliczeń finansowych w zakresie fakturowania i analizy danych
  • prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie samochodów na składzie dealera
  • przygotowywanie raportów i analiz działu sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel – weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej),
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • rozwojową pracę dla globalnej marki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • szansa na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy