Ta oferta pracy jest nieaktualna od 501 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inchcape Motor Polska oddział międzynarodowego koncernu Inchcape plc, obecny w Polsce od 2004 roku. Dealer marek BMW, MINI oraz BWM Motorrad. Nagrodzony przez BMW Polska tytułami Najlepszego Dealera roku 2015 marek BMW oraz MINI.

    poszukuje do Salonu w Poznaniu
    profesjonalistów do pracy w charakterze:

    ADMINISTRATORA SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Poznań

    Poszukujemy Kandydatek / Kandydatów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, które pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce.

    WYBRANYM  KANDYDATOM OFERUJEMY:

    • pracę z markami premium – BMW oraz MINI,
    • pracę w młodym i prężnie działającym zespole,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • umowę o pracę,
    • szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji,
    • szkolenia wewnętrzne,
    • możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o wysokich standardach.

    OPIS STANOWISKA:

    • Administracyjna obsługa procesu sprzedaży,
    • Zamawianie produkcji,
    • Fakturowanie zamówień,
    • Przygotowywanie dokumentacji i raportów sprzedażowych.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie realizacji,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
    • Dobra znajomość programów pakietu MS Office,
    • Zorientowanie na jakość obsługi Klienta,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
    • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy / Dyspozycyjność.

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, zdjęcie), z podaniem numeru referencyjnego.

    Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Prymasa Tysiąclecia 64, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”