Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Sprzedaży

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JAPOŃSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH
    DLA BRANŻY AUTOMOTIVE, W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM

    poszukuje do fabryki w Świdnicy kandydatów do pracy na stanowisko:

    ADMINISTRATOR SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Świdnica

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie ofert dla klientów
    • Zarządzanie umowami – negocjacje, rejestracja w systemie, prowadzenie dokumentacji
    • Koordynowanie działań kalkulacyjnych z zainteresowanymi działami
    • Wsparcie innych działów w kontaktach z klientami
    • Raportowanie wykonania budżetu
    • Koordynowanie prac na portalach klientów
    • Kalkulacje nowych projektów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w szacowaniu kosztów
    • Dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie excel)
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych (proces wtrysku, formy wtryskowe)
    • Znajomość rysunku technicznego, modeli 3D
    • Inicjatywa, kreatywność oraz rzetelność i skrupulatność

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Premię frekwencyjną
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Program Multisport.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku angielskim,
    z zaznaczeniem nazwy stanowiska, za pomocą przycisku.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla ww. celów obecnej rekrutacji, w tym przeprowadzenia w jej ramach testów umiejętności, kompetencji i kwalifikacji kandydata, w szczególności testów językowych i kompetencyjnych oraz ewentualnego zatrudnienia lub podjęcia współpracy z Nifco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Przemysłowa 41-43.”