Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w swoich oddziałach marki Mercedes-Benz. Jeśli chcesz stać się częścią wyjątkowego zespołu, wyślij aplikację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr Ref.: AS/WR/18/02

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
    • Przygotowywanie raportów i prognoz sprzedażowych
    • Prowadzenie zestawień pojazdów stokowych
    • Koordynacja procesu zamawiania pojazdów dla Klientów
    • Przyjmowanie, segregacja, ewidencjonowanie i weryfikacja merytoryczna dokumentów od doradców handlowych
    • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych zadań
    • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Dobra organizacja własnej pracy
    • Wysoka kultura osobista
    • Doświadczenie w administracji będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Wysoką organizację pracy według standardów marki Mercedes-Benz
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • System szkoleń
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

    Sposób aplikacji

    Aplikacje wraz z numerem referencyjnym oraz klauzulą o ochronie danych osobowych