Logo Pracuj.pl

Administrator środowisk chmurowych

Silky Coders sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

  • Google Cloud Platform

Mile widziane

  • WAF

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i utrzymywanie środowisk opartych o rozwiązania chmurowe Azure oraz Google Cloud (IaaS, PaaS, SaaS) w tym monitoring, backup
  • Utrzymanie oraz rozwój środowiska wirtualnego Vmware
  • Proponowanie usprawnień w podległym obszarze technologicznym
  • Automatyzacja zadań administracyjnych,
  • Bieżące utrzymanie oraz monitoring środowisk w zarządzanych obszarach
  • Współpraca z zespołami utrzymaniowymi oraz projektowymi
  • Optymalizacja wydajności oraz bezpieczeństwa środowisk
  • Diagnozowanie incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie podległego obszaru
  • Budowa pełnego monitoringu podległego obszaru we współpracy z zespołem monitoringu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowie i utrzymaniu środowisk chmurowych oraz Vmware
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień dot. architektury IaaS, PaaS, SaaS w chmurach Azure oraz Google Cloud

  • Wiedza z zakresu budowy środowisk auto skalowalnych
  • Znajomość mechanizmów z zakresu budowy środowisk wysokiej dostępności
  • Praktyczna znajomość usług chmurowych WAF

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
  • Pracę z własnym produktem - naszymi aplikacjami i systemami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B w nowej spółce technologicznej LPP - Silky Coders
  • Dużą samodzielność działania
  • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od twoich potrzeb
  • Uczestnictwo w szkoleniach i hackatonach
  • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Programy wolontariatu pracowniczego
  • Uczestnictwo w Silky Team - naszej firmowej drużynie sportowej
  • Siłownię dla naszych pracowników
  • Budżet integracyjny
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców, i in.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do opieki medycznej

Etapy rekrutacji

1

1 - wstępna rozmowa telefoniczna

2

2 - rekrutacja zdalna

3

3- informacja zwrotna

Silky Coders sp. z o.o.

Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT.

Zatrudniamy niemal 600 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.

Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

Administrator środowisk chmurowych, Lublin