Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Stanów Magazynowych

  • Skawina, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polmarkus Sp. z o.o.

    Polmarkus  Sp. z o. o. – jesteśmy wiodącą firmą  dystrybucyjną w branży Piekarsko – Cukierniczo - Lodziarskiej, działającą na rynku polskim i europejskim; zajmujemy się wprowadzaniem produktów oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługiwanego rynku. Naszą siłę stanowi Zespół doświadczonych specjalistów w zakresie sprzedaży i technologii oraz  tworzenia nowoczesnych rozwiązań w rynku.

    Miejsce pracy: Skawina

    Opis stanowiska:

    • organizacja przyjęć towaru ma magazyn (WZ, faktura, atesty, listy przewozowe)
    • załadunki i rozładunki
    • dzienny monitoring stanów magazynowych
    • prowadzenie dokumentacji opakowań zwrotnych

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w pracy na magazynach logistycznych,
    • uprawnienia na wózki widłowe,
    • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,
    • dobra organizacja pracy własnej
    • książeczka sanitarna mile widziana
    Oferujemy:
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
    • pracę w wymiarze etatu
    • miłą atmosferę pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pakiet szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.