Oferta pracy

Administrator Systemów Bankowych

Credit Agricole Bank Polska S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Wrocław

Wrocław

Credit Agricole
to jedna z największych
grup finansowych na świecie

  • Około 100 mld kapitału własnego
  • Ponad 100 lat doświadczenia
  • Obecność
    w około 50 krajach
  • Ponad 140 tysięcy pracowników
Administrator Systemów BankowychNumer ref.: ASB/09/WR

Twoja Rola:

Na tym stanowisku odpowiadasz za przetwarzanie danych w systemach informatycznych Banku oraz za monitorowanie i zapewnienie bezawaryjnej pracy tychże systemów oraz towarzyszących im aplikacji. Wdrażasz zmiany i nowe wersje oprogramowania. Pełnisz rolę II linii wsparcia dla HelpDesku i Hotline'u, zgłaszasz incydenty z awarii i przeprowadzasz wstępną analizę przyczyn zaistniałego błędu. Rozwiązujesz incydenty i problemy zgłaszane przez innych użytkowników.

Twoje zadania:

  • przetwarzanie danych w systemach Banku wraz z tzw. zamknięciem dnia
  • wdrożenia zmian i nowych wersji
  • monitoring i utrzymanie w bezawaryjnym działaniu wszystkich systemów i aplikacji działających w Banku
  • monitoring serwerów i baz danych
  • zgłaszanie incydentów z nieprawidłowości w działaniu lub z awarii
  • wstępna analiza i dostarczenie danych niezbędnych do usunięcia awarii lub problemu przez dalsze linie wsparcia lub dostawców oprogramowania oraz dbanie by niezbędne poprawki jak najszybciej zostały wdrożone
  • rozwiązywanie incydentów jako II linia wsparcia dla Helpdesku i Hotline'u
  • komunikacja o zaistniałych problemach do innych działów IT i zainteresowanych właścicieli biznesowych
  • rozwój monitoringu

Twój zespół:

Twój Zespół składa się z 18 doświadczonych specjalistów IT, pracujących w systemie 24/7. Cenimy sobie wzajemną współpracę, wymianę wiedzy i pomoc. Jeżeli systemy informatyczne to Twoja pasja-zapraszamy Cię do dołączenia do nas.

Twoje Doświadczenie i Umiejętności:

To Ciebie poszukujemy, jeśli:

  • jesteś gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym
  • interesujesz się szeroko pojętym IT i masz doświadczenie w tej dziedzinie
  • znasz systemy Unixowe i Windows
  • nie są Ci obce relacyjne bazy danych (Oracle, MySQL)
  • posiadasz podstawową wiedzę nt. zagadnień dot. bankowości
  • jesteś dokładny, sumienny i odpowiedzialny
  • jesteś otwarty na zmiany, szukasz nowych rozwiązań i usprawnień
  • potrafisz działać pod wpływem stresu i w sytuacjach kryzysowych
  • potrafisz aktywnie słuchać i jasno komunikować się z innymi ludźmi

W zamian oferujemy

  • Karta
    MultiSport
  • Opieka
    medyczna
  • System
    szkoleń
    i programów
    rozwojowych
  • Dodatkowo:
    kultura, pasje
    oraz największy
    Klub Rabatowy

  • Kontakt i praca z wieloma technologiami IT (Platforma IBM Power 8, AIX, Red Hat, Windows, Oracle Weblogic, Tomcat, bazy danych Oracle, MySQL, My WebMethods, SOA)
  • Praca w około 400 osobowym Pionie IT, wśród specjalistów z prawie wszystkich obszarów IT
  • Praca w systemie zmianowym (7.00-15.00 / 15.00-23.00 / 23.00-7.00)
  • Realna możliwość awansów wewnętrznych i przemieszczeń do innych zespołów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj", lub wysłanie dokumentów aplikacyjnych z podanym symb. ref. w temacie maila na adres [email protected]

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem

Jeżeli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Departament Dostarczania Usług IT

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy