Oferta pracy

Administrator Systemów Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie infrastrukturą sieci LAN opartą głównie o urządzenia firmy Cisco, a w mniejszym stopniu Fortigate, Mikrotik.

  • Zarządzanie infrastrukturą sieci SAN, w tym przełącznikami FC, macierzami i systemem backupu (biblioteka taśmowa).

  • Administracja serwerami i aplikacjami pracującymi w system Linux, w tym środowiska bazodanowego (MySQL).

  • Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz ciągłości działania utrzymywanych środowisk i infrastruktury sieciowej.

  • Projektowanie i wdrażanie zmian w utrzymywanych systemach w celu ich dostosowania do zmieniających się wymogów biznesowych.

  • Wsparcie dla innych komórek organizacyjnych Spółki w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  • Tworzenie i utrzymywanie bieżącej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: telekomunikacja, informatyka; mile widziani również absolwenci ostatnich lat studiów kierunkowych.

  • Doświadczenie w administracji siecią LAN i SAN oraz środowiskami opartymi o system operacyjny Linux (Red Hat, CenOS).

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów w utrzymywanych środowiskach (m.in. z wykorzystaniem narzędzi wireshark i tcpdump).

  • Brak przeciwwskazań do uzyskanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego

  • Atutem będzie posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego i doświadczenie na stanowisku związanym z bezpieczeństwem teleinformatycznym.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

wywiad kompetencyjny

2

test kompetecyjny