Oferta pracy

Administrator Systemów Biznesowych

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Windows

  • Linux

  • SQL

Mile widziane

  • C#

  • Java

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analizuje przyczyny zgłaszanych przez użytkowników incydentów i zgłasza potrzeby rozwojowe dotyczące powierzonych systemów teleinformatycznych

  • Bierze udział w przygotowaniu specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy zakupach związanych z powierzonymi systemami teleinformatycznymi

  • Dba o aktualność i adekwatność umów serwisowych związanych z powierzonymi systemami teleinformatycznymi

  • Instaluje, aktualizuje i konfiguruje komponenty powierzonych systemów teleinformatycznych

  • Nadzoruje pracę powierzonych systemów teleinformatycznych, w tym monitoruje i optymalizuje ich wydajność, niezawodność i pojemność oraz wykrywa, diagnozuje i eliminuje nieprawidłowości w ich pracy

  • Przygotowuje i uczestniczy w testach, przy wdrożeniach związanych z powierzonymi systemami teleinformatycznymi

  • Tworzy i aktualizuje dokumentację powierzonych systemów teleinformatycznych, instrukcje dla użytkowników końcowych oraz prowadzi szkolenia dla użytkowników

  • Współpracuje z zewnętrznymi specjalistami przy pracach instalacyjnych, konfiguracyjnych i naprawczych powierzonych systemów teleinformatycznych

  • Zapewnia bezpieczeństwo danych przetwarzanych w powierzonych systemach teleinformatycznych

  • Zapewnia utrzymanie parametrów SLA, usług świadczonych w oparciu o powierzone elementy infrastruktury teleinformatycznej, na uzgodnionym poziomie

  • Zarządza kontami i uprawnieniami użytkowników w powierzonych systemach teleinformatycznych

  • Współuczestniczy w projektach i wdrożeniach nowych rozwiązań teleinformatycznych oraz przygotowuje i przedstawia prezentacje systemu przed klientami wewnętrznymi

  • Tworzy i opisuje procedury utrzymaniowe, związane z powierzonymi systemami teleinformatycznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowana informatyka)

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy o podobnym profilu (preferowane 3 lata)

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych MS Windows i Linux

  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz zapytań w języku SQL

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Mile widziana praktyczna znajomości jednego z języków programowania (np. C#, Java)

  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu architektury korporacyjnej

To oferujemy

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach

  • Premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę

  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku

  • Bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi

  • Ruchomy czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników,

działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Przewiń do profilu firmy