Administrator Systemów Cyberbezpieczeństwa (Data Activity Monitoring)

PKO Bank Polski SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PKO Bank Polski SA

Chmielna 89

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymujesz i rozwijasz systemy cyberbezpieczeństwa klasy DAM (database activity monitoring),
  • współpracujesz z innymi zespołami w ramach SOC w celu zwiększania efektowności polityk i konfiguracji systemów cyberbezpieczeństwa,
  • samodzielnie projektujesz, testujesz i wdrażasz reguły bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w administracji systemami cyberbezpieczeństwa lub IT (m.in.: systemy monitorujące bazy danych lub systemy monitorujące aktywność użytkowników uprzywilejowanych),
  • sprawnie poruszasz się w systemach Linux, Windows,
  • znasz podstawy bezpieczeństwa baz danych i umiesz je implementować jako polityki monitorowania bezpieczeństwa.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Administrator Systemów Cyberbezpieczeństwa (Data Activity Monitoring), Chmielna 89, Wola, Warszawa