Oferta pracy

Administrator Systemów CyberSecurity

Integrity Partners Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jeżeli posiadasz doświadczenie we wsparciu użytkowników na poziomie II (drugiej) linii, lubisz zdobywać nowe kompetencje, a praca z rozwiązaniami Cybersecurity (np. CyberArk, DarkTrace, Algosec, Gigamon, Barracuda, Forescout) jest Twoją pasją i chciałbyś dalej rozwijać ten obszar, to jesteś Kandydatem idealnym i serdecznie zapraszamy Cię do naszego Zespołu!

Więcej o nas na https://integritypartners.pl

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie użytkowników (Klientów naszej spółki) w zakresie rozwiązywania incydentów oraz problemów IT – wsparcie na poziomie II linii,
  • Realizacja zgłoszeń w ramach ustalonego SLA,
  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów systemów naszych Klientów,
  • Eskalacja zgłoszeń do III linii wsparcia,
  • Eskalacja zgłoszeń do supportu zewnętrznego,
  • Stałe monitorowanie statusu zgłoszeń,
  • Podejmowanie skutecznych działań w celu pozytywnego i efektywnego zamykania zgłoszeń,
  • Wykonywanie raportów dot. realizacji zgłoszeń, w tym raportów dot. poziomów SLA dla realizowanych usług,
  • Obsługa systemu OTRS Servicedesk.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na II linii wsparcia,
  • Doświadczenie w administracji systemami Windows Server 2012-2019,
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux, Unix, Debian,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • Znajomość języka angielskiego – minimum B2.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w administracji systemów bezpieczeństwa, min.1 z : CyberArk, DarkTrace, Algosec, Gigamon, Barracuda, Forescout,
  • Doświadczenie z rozwiązaniami klasy SIEM,
  • Doświadczenie z systemami WAF,
  • Posiadanie certyfikatu branżowego z obszaru CyberSecurity, np. CEH, Comptia Security+, CCNA/CCNP.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach dla największych instytucji z sektora publicznego, finansów i ubezpieczeń, logistyki i transportu,
  • System motywacyjny zależny od osiąganych celów,
  • Atrakcyjne ścieżki rozwoju kompetencji w oparciu o model MBO,
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego),
  • Kameralna atmosfera pracy z młodymi i otwartymi ludźmi,
  • Przyjazne wprowadzenie do firmy oraz atrakcyjne wyjazdy integracyjne,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy