Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)
Devire

Administrator Systemów E-commerce

DevireO firmie

9 000‐12 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 10 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie nadzoru i opieki technicznej nad systemami informatycznymi, w szczególności nad systemami e-commerce,

  • nadzór nad prawidłowym działaniem systemów e-commerce, rozwiązywanie bieżących problemów w ich funkcjonowaniu,

  • obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem aplikacji i systemów,

  • przygotowywanie i wdrażanie zmian w aplikacji we współpracy z dostawcami wewnętrznymi/zewnętrznymi,

  • współpraca z dostawcami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi,

  • zbieranie, analiza wymagań potrzeb biznesowych, definiowanie zakresu zmian,

  • współpraca z klientami wewnętrznymi, z zespołem analityków, tworzenie scenariuszy testowych, przeprowadzanie testów,

  • utrzymywanie i opieka nad rozwiązaniem do testów automatycznych,

  • współpraca z podwykonawcami, współrealizowanie prac, testowanie i odbiór rozwiązań, koordynacja wdrożeń,

  • tworzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w ramach pokrewnego stanowiska

  • Znajomość sieci komputerowych, standardy i technologie w Internecie

  • Doświadczenie w systemowym monitorowaniu - ELK, Grafana, icinga

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów w Internecie

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (informatyka lub pokrewne)

  • Angielski na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Znajomość systemów e-Commerce i ERP

  • Doświadczenie administratora Linux, Serwery WWW, aplikacyjne Java, Postgresql, konteneryzacja

  • Znajomosć HTML, JavaScript, CSS

  • Znajomosć XML, arkuszy XSLT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Parking dla pracowników

  • Udział w budowie nowoczesnych aplikacji biznesowych

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy