Oferta pracy

Administrator Systemów Finansowych

MedicoverO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie i rozwijanie baz danych MSSQL

  • Administrowanie systemami Dynamics AX

  • Zarządzanie systemem monitoringu w obrębie systemu ERP

  • Wdrażanie nowych wersji aplikacji

  • Przeciwdziałanie i reagowanie na błędy systemów

  • Poprawa i optymalizacja działania aplikacji

  • Opieka nad infrastrukturą chmurową

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub telekomunikacyjnym

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku administratora systemów lub podobnym

  • Dobra znajomość zagadnień bazodanowych MS SQL Server w obszarze zarządzania i wydajności

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wiedza z zakresu nowych technologii IT

  • Komunikatywność, umiejętność organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • Znajomość procesów ETL

  • Wiedza na temat budowy i zastosowania hurtowni danych

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia widoków oraz procedur T-SQL

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Elastyczny czas pracy

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Prywatną opiekę medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Medicover

Medicover is a leading international healthcare and diagnostic services company with main operations in Poland, Germany, Romania, Ukraine, India and certain other markets in Central and Easter in Europe. In Poland, our clinics, hospitals and our head office in Warsaw we have close to nine thousands people, who every day do their best to earn trust and deliver a high quality healthcare service to our patients.

Przewiń do profilu firmy