Oferta pracy

Administrator Systemów Finansowych

Medicover

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administracja bazami danych MS SQL

  • Administracja systemami ERP – Dynamics AX 2012 oraz Dynamics 365 Finance

  • Implementacja nowych wersji systemów

  • Zarządzanie systemem monitoringu

  • Rozwiązywanie problemów po stronie aplikacji

  • Zarządzanie komponentami chmurowymi (Azure)

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli Administratora Systemów w międzynarodowej organizacji

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze baz danych (SSRS, SSIS, SSAS, SQL Server)

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów i optymalizacji wydajności SQL Server

  • Znajomość dobrych praktyk związanych z administracją systemami

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność organizowania pracy własnej

  • Certyfikaty potwierdzające umiejętności w zakresie MS SQL 2016 i Dynamics AX - mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy zdalnej (również w pełnym wymiarze godzin)

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Prywatną opiekę medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe)

  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover

  • Grupowe ubezpieczenie NNW

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników