Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref. 192

    Grupa LOTOS S.A. zajmuje się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz dystrybucją produktów naftowych. Jesteśmy jednym z największych i uznanych pracodawców na Pomorzu. Zatrudniamy ponad 1400 pracowników. W 2016 roku zostaliśmy nagrodzeni jako jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w branży energetycznej.

    Wykorzystaj swoje kompetencje i rozwijaj się w Grupie LOTOS S.A. na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    • administracja zaawansowanymi systemami MS Sharepoint oraz witrynami
    • administracja systemem poczty elektronicznej MS Exchange,
    • wsparcie w administracji systemami VmWare, PKI oraz Citrix
    • nadzorowanie systemy sieciowego backupu,
    • bieżąca administracja Active Directory
    • aktywny udział w optymalizacji procesów IT dot. wsparcia użytkowników końcowych
    • wsparcie dla prowadzonych projektów informatycznych

    Wymagania:

    • wymagana znajomość administracji systemami Microsoft Windows Serwer 2016, MS Exchange 2016 oraz MS Sharepoint 2013/2016
    • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie administracji systemami poczty elektronicznej MS Exchange oraz systemem MS Sharepoint
    • dobra znajomość usług katalogowych Active Directory
    • preferowane osoby posiadające doświadczenie
      w administracji systemami VMware, PKI, Citrix
    • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze
    • dostęp do nowoczesnych technologii
    • zdobywanie doświadczenia zawodowego w dużej firmie
    • interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • możliwości podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy
    • atrakcyjny pakiet świadczeń m.in. opieka medyczna
      i dentystyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę