Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemów

Aiton Caldwell S.A.

  • Norwida 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Norwida 1

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

Mile widziane

  • Zabbix

  • Ansible

  • PostgreSQL

  • Git

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemami Linux

  • utrzymanie i rozwój infrastruktury fizycznej i wirtualnej

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów

  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

  • wsparcie użytkowników

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość systemów Linux (Debian)

  • praktyczna znajomość technologii wirtualizacji

  • znajomość zagadnień serwerowych i sieciowych

  • biegłość w językach skryptowych (minimum bash)

  • dociekliwość w rozwiązywaniu problemów

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość VoIP (SIP), Zabbix, Ansible, Promox, Postgres, Git, Active Directory

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i znanej firmie, dostarczającej autorskie rozwiązania telekomunikacyjne klientom biznesowym,

  • aktywny udział w rozwoju naszych produktów i wpływ na dobór rozwiązań,

  • udział w konferencjach branżowych, szkolenia zawodowe i językowe,

  • stabilne warunki zatrudnienia, możliwość pracy hybrydowej,

  • przyjazną atmosferę i zgrany, niezawodny zespół! oraz kartę sportową, prywatną opiekę zdrowotną, owocowe środy i kawę „no-limit” :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Aiton Caldwell S.A. to firma działająca w sektorze ICT o unikatowym na polskim rynku profilu działalności. Tworzymy profesjonalny zespół ludzi łączących doświadczenie, pasje, ceniących pracę w grupie, nowe pomysły i kreatywną atmosferę. Tworzymy, wykorzystujemy i rozwijamy własne rozwiązania technologiczne. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za innowacyjność swoich projektów. Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem Pracodawcy Roku 2012, Lidera Przedsiębiorczości 2015, Geparda Biznesu 2016.

Przewiń do profilu firmy