Administrator Systemów i Aplikacji (CRM)

umowa o pracę
8 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
70,00100,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • SQL

  • Bash

  • Tomcat

  • JBoss Application Ser

Mile widziane

  • Jenkins

  • Docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji IT, rozwiązywanie problemów związanych z ich eksploatacją (II linia wsparcia);

  • Wykonywanie prac instalacyjnych oraz konfiguracyjnych aplikacji Java EE;

  • Implementacja oraz utrzymanie automatycznych procesów wdrożeniowych (Continuous Integration & Delivery);

  • Uczestnictwo w realizacji projektów (DevOps, biznesowe, technologiczne);

  • Współpraca z programistami, testerami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki techniczne);

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Linux (w tym umiejętność pisania skryptów shellowych i administracji serwerami);

  • Praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss, Wildfly, Tomcat, WebSphere;

  • Dobra znajomość języka SQL (Oracle, MSSQL) – konstruowanie złożonych zapytań SQL;

  • Umiejętność analizy logów, błędów - Java;

  • Znajomość zagadnień sieciowych (LoadBalancery, Proxy);

  • Mile widziana znajomość technologii/platform kontenerowych (Docker);

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi procesy CI/CD (Jira, Bitbucket, Jenkins/Gitlab, Artifactory);

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Gotowość do pełnienia dyżurów telefonicznych poza standardowymi godzinami pracy;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • kanban

Skład zespołu

  • devOps
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ​Pracę w zaawansowanym środowisku informatycznym oraz projektach i systemach o różnej skali i złożoności;

  • ​Wdrażanie oprogramowania z dużym naciskiem na Continuous Integration & Delivery w oparciu o narzędzia do zarządzania kodem, budowania wydań i monitorowania jakości;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i duże wsparcie w ramach nauki w wymienionych obszarach i technologiach;

  • Pracę w mocnym, zgranym i energicznym zespole administratorów oraz programistów;

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne - miękkie oraz techniczne, udział w konferencjach;

  • Stabilne zatrudnienie oraz benefity (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze);

  • Praca zdalna (Home Office) na czas trwania pandemii, w późniejszym okresie model hybrydowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne